Hakkımızda

Uzun yıllardan beri emek verdiğimiz doğaltaş sektöründe ocak işletmeciliğinden, proje uygulamasına kadar her alanında etkinliğimiz bulunmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesinde doğaltaşla ilgili projeler yapıp uygulayan, gerek taş tedariğini, gerekse de deneyimli ekiplerle uygulamalarını sağlayan, uluslararası etkinliği olan NİLSTONE, aynı zamanda dünyanın değişik bölgelerinden çeşitli doğaltaşların Türkiye’ye ithalatını ve başka ülkelere transit ticaretini de yapmaktadır.

Firmamız, mimar ve mühendis kadrolarıyla ve ayrıca derin deneyime sahip mekanik ve döşeme uygulama ustalarıyla, proje çözümlemelerine ve uygulamalarına çok hızlı cevap verebilecek yeterliliktedir.

Firmamız, yeni grup firmalarıyla ve iştirakları ile şu an doğaltaş projelerinin her noktasında kendi ürünlerini kullanarak özellikle zamanla yarışılan projelerde olası problemleri ortadan kaldırmıştır. Türkiye’de, İspanya’da, İtalya’da, Brezilya’da ve Hindistan’da yerleşik mermer, granit, traverten, kireçtaşı ve kumtaşı üreticileriyle yapılan anlaşmalar sonucunda kaliteli ürün tedariğini ve zamanında teslimatını garanti altına almıştır.

Meslek hayatını, dünyada doğaltaşların çıkarıldığı her ülkedeki ocakları ve fabrikaları gezerek geçiren ekibimiz, taş seçiminde ve projeye uygun malzeme tedariğinde eşsiz bir deneyim
sahibidir.